Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Partnerzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Oferujemy

Kompleksową realizację systemów automatycznych nawodnień głównie w województwach: łódzkim i dolnośląskim.

 • Projekty i wycena automatycznych systemów nawadniających Open or Close

  Wiemy, że Twój ogród jest wyjątkowy dla Ciebie, dlatego traktujemy każdy indywidualnie.

  Projektujemy system dostosowany do potrzeb twojego ogrodu, upewniając się, że będzie dostarczać dla każdej jego części odpowiednią ilość wody. Podczas tworzenia projektu uwzględniamy aktualne ułożenie ogrodu jak i jego przyszłą rozbudowę np. dodatkowa sekcja na rabakę, nowy trawnik, grill czy miejsce na altankę. Odpowiednie przygotowanie projektu systemu nawodnień zmniejszy koszty jego rozbudowy w przyszłości.

  Przed zamontowaniem systemu nawodnień, nanosimy jego projekt na plan ogrodu, planujemy rozmieszczenie elementów nawadniających: wyznaczamy miejsca na zraszacze lub linie kroplujące. Warto przyjąć, że maksymalna odległość pomiędzy zraszaczami wynosi 50-60% ich normalnej średnicy nawadniania, aby dostarczały równomierną ilość wody.
  Każdy system trzeba podzielić na sekcje, a w każdej sekcji znajdą się elementy nawadniające tego samego rodzaju - gdyż dostarczają wody roślinom o podobnym wymaganiom. Sekwencje pracują indywidualnie, a ich ilość zależy od wielkości terenu zielonego oraz ciśnienia jakim dysponujemy.

  Konfigurowanie nowego systemu nawodniającego:

  Krok 1: Zadzwoń do naszego biura, aby umówić się na indywidualną obsługę.
  Krok 2: Profesjonalny doradca odwiedzi miejsce instalacji systemu nawadniającego, ustali jaki rodzaj nawadniania będzie odpowiedni i dostarczy Ci pisemny kosztorys.
  Krok 3: Zapoznaj się z umową oraz przewidywanym harmonogramem prac w porozumieniu z  członkiem naszego zespołu..
  Krok 4: Podpisz umowę i wniosek o udzielenie zezwolenia na rozpoczęcie instalacji nowego systemu.

  Nasza firma może zaprojektować i zainstalować pełny lub częściowy system nawodnień.
  Nasz zespół starannie i profesjonalnie zainstaluje system w odpowiednim czasie przy minimalnych zakłóceniach do swojego krajobrazu.

  Naszym klientom nieodpłatnie służymy profesjonalnym doradztwem w doborze odpowiedniej metody nawadniania przygotowaniu projektu nawodnienia oraz wecenie systemu.

 • Sprzedaż detaliczna i hurtowa podzespołów do nawodnień Open or Close

  W swojek ofercie posiadamy podzespoły i elementy systemów automtycznych nawodnień dostarczanych przez różnych producentów

   

 • Montaż automatycznych systemów nawodnień Open or Close

  Ważne jest aby system automatycznego nawadniania instalowany był przez fachowca. Każda tego typu inwestycja w tereny zielone winna być poprzedzona inwentaryzacją terenu, stosownymi obliczeniami i pomiarami. Jako instalator z wieloletnią praktyką potrafię dobrać odpowiedni system nawadniający do wielkości, ukształtowania terenu, rodzaju i wydajności źródła wody, potrzeb roślinności oraz przede wszystkim Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb.
  Montujemy system zawsze przy użyciu sprzętu wysokiej jakości.
  Obsługujemy system przez okres 24 miesięcy po zakończeniu instalacji, dzięki czemu w każdym momencie jest czynny i pracujący.
  Mamy coś do zaoferowania każdemu, kto ma ogród nie ważne jak mały!

 • Sezonową konserwację i uruchomienia instalacji nawadniających Open or Close

  Aby utrzymać maksymalną wydajność i oszczędność wody, aby system nawadniania prawidłowo funkcjonował, powinien być sprawdzany co najmniej dwa razy w roku. Większość systemów kontrolowana jest przez profesjonalistów podczas konserwacji na zimę i wiosną na rozpoczęcie działalności. Właściwa opieka prewencyjna pomoże uniknąć kosztownych napraw i zapobiegnie zniszczeniu Twojego ogrodu.

  Oferujemy:

        ♦  zimową konserwację systemu nawodnień

        ♦  wiosenny rozruch

        ♦  naprawdę każdej marki i modelu systemu nawodnień

        ♦  2-letnią gwarancję

        ♦  rozbudowę oraz modernizację istniejącego już systemu

  Oferujemy klientom umowę serwisową po okresie gwarancji.Umowa o świadczenie usług składa się z uruchomienia systemu na wiosnę i opróżnienia jesienią.Wiosną możemy uruchomić system upewniając się, że woda jest w instalacji, sprawdzić pompy i wszystkie inne urządzenia elektroniczne. System jest następnie włączany i wszystkie strefy (różne obszary systemu nawadniania) są sprawdzane, aby mieć pewność, że tryskacze i zawory działają prawidłowo. Wreszcie sterownik zostanie ponownie zaprogramowany, aby nawodnienie działało automatycznie.

 • Doradztwo w zakresie doboru i obsługi systemu Open or Close

  Doradztwo w zakresie doboru i obsługi systemu

 • Projekty ogrodów - zieleni Open or Close

  Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z biurami projektowymi dzięki temu wspólnie oferujemy kompleksowe wykonawstwo ogrodów.